Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Poleć znajomemu

Polityka prywatności

Rodzaj zbieranych danych
Wszystkie usługi oferowane na stronie internetowej kulturaibiznes.com są bezpłatne. 

Aby skorzystać z niektórych z nich, użytkownik musi się zarejestrować. Właściciel strony internetowej zbiera dane przekazane w procesie rejestracji.

Podczas wizyty na stronie internetowej kulturaibiznes.com aplikacje działające w zakresie analityki sieciowej automatycznie zbierają dane dotyczące wizyty.

 

Sposób wykorzystania danych
Podanie przez użytkownika swoich danych podczas rejestracji jest jednoznaczne z potwierdzeniem ich autentyczności i zgodności ze stanem faktycznym oraz wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie tych danych przez właściciela strony internetowej kulturaibiznes.com zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926 z późn. zm.), a także zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku Nr 144 poz. 1204 ze zm.).

 

Dane zbierane podczas rejestracji mogą być przetwarzane w celach administracyjnych, statystycznych, marketingowych i informacyjnych.

 

Dane zbierane automatycznie mogą posłużyć do analizy aktywności i zachowania użytkowników odwiedzających stronę internetową kulturaibiznes.com oraz do tworzenia statystyk użytkowników.

 

Właściciel strony internetowej kulturaibiznes.com zastrzega sobie prawo do udostępnienia zgromadzonych danych użytkowników innym podmiotom. Może także udostępnić innym podmiotom zestawienia statystyczne dotyczące aktywności użytkowników strony internetowej (bez informacji umożliwiających identyfikację poszczególnych użytkowników).

 

W przypadku naruszenia przez użytkownika regulaminu strony internetowej kulturaibiznes.com, naruszenia prawa lub gdy będą tego wymagały przepisy prawa właściciel strony internetowej może udostępnić dane użytkownika upoważnionym podmiotom.

 

Zmiana danych osobowych
Użytkownik, po zalogowaniu się na profil na stronie internetowej kulturaibiznes.com, może wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane, udostępnione podczas rejestracji.

 

Linki do innych stron internetowych
Właściciel strony internetowej kulturaibiznes.com nie odpowiada za politykę prywatności stron internetowych, do których linki zostały umieszczone na stronie internetowej kulturaibiznes.com.

 

Zmiany polityki prywatności
Właściciel strony internetowej kulturaibiznes.com zastrzega sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

 

Kontakt
Fundacja Rozwoju Kina
ul. Pychowicka 7
30-364 Kraków
tel./faks 12 378 38 95