Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Poleć znajomemu

Krajowe Spotkanie Młodych Kobiet Przedsiębiorczych

Fundacja Kobieta Aktywna serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji Krajowe Spotkanie Młodych Kobiet Przedsiębiorczych które odbędzie się w dniach 7-9.11.2013 r. w pod Warszawą.

Jeżeli masz mniej niż 30 lat i jesteś przedstawicielką organizacji studenckiej bądź pozarządowej związanej z rozwojem przedsiębiorczości w Polsce lub reprezentujesz samorządów studenckich, koło naukowe to serdecznie zapraszamy Cię do udziału w wydarzeniu. 50 Pań będzie miało możliwość udziału w pełnym cyklu konferencji połączonym z dziennymi spotkaniami z zaproszonymi gośćmi i wieczornymi warsztatami. Organizatorzy pokrywają kosz ewentualnego zakwaterowania i wyżywienia uczestników.

Wszystkie Panie bez względu na wiek które są zainteresowane tematyką konferencji serdecznie zapraszamy do udziału w otwartych spotkaniach i panelach dyskusyjnych odbywających się w dniach 7-8.11.2013 r.

W czasie konferencji zostaną poruszone 4 obszary związane z rozwojem przedsiębiorczości kobiet takie jak praca, pasja, rozwój i zdrowie.

Jeżeli chciałabyś się dowiedzieć więcej o konferencji i wziąć w niej udział, serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na stronę www.szpilkibiznesu.pl